LINIA VERDE 0-8005-5005

Contacte

Contacte

 

Adresa: Chișinău, str. Alecu Russo 1, bloc A1, Etajul 10, MD-2068

Secretariat: office@cned.gov.md/info@cned.gov.md

Linia Verde 080055005 Tel: 0 22 499 444

Conducerea

Director

Ion Muntean

ion.muntean@cned.gov.md

 

Director adjunct

Manole Balan

manole.balan@cned.gov.md

 

Director adjunct

Lucia Arsenii

lucia.arsenii@cned.gov.md

 

Fondul pentru Eficiență Energetică în sectorul Rezidențial

Șef secție

Corina Chelmenciuc

corina.chelmenciuc@cned.gov.md

022 499 444 ext.2

Specialist principal

Ilie Bargan

ilie.bargan@cned.gov.md

022 499 444 ext.2

Specialist principal

Petru Buruiana

petru.buruiana@cned.gov.md

022 499 444 ext.2

Secția primire dosare, evaluare conformitate și riscuri prefinanțare

Șef secție

Alexandra Vîlcu

alexandra.vilcu@cned.gov.md 

 022 499 444 ext.2

Specialist principal

Valeria Șevciuc

valeria.sevciuc@cned.gov.md

 022 499 444 ext.2

Serviciul monitorizare conformitate și riscuri postfinanțare

Șef serviciu

Doina Hangan

 doina.hangan@cned.gov.md

 022 499 444 ext.2

Specialist principal

Svetlana Stejar

svetlana.stejar@cned.gov.md

022 499 444 ext.2

Direcția conformitate politici în domeniul eficiență energetică și valorificarea surselor de energie regenerabilă

Șef direcție

Irina Țerigradean

irina.terigradean@cned.gov.md

022 499 444 ext.3

Secția calificare și conformitate a implementării politicilor publice de eficiență energetică și valorificare a surselor de energie regenerabilă

Șef secție

Ivan Gadiac

 ivan.gadiac@cned.gov.md

022 499 444 ext.3

Specialist principal

Cristina Midoni

 cristina.midoni@cned.gov.md

022 499 444 ext.3

Secția dezvoltare programe de eficiență energetică și relații externe

Specialist principal

Doina Dicu

 doina.dicu@cned.gov.md

 

Secția analiză și raportare

Șef secție

Ecaterina Stețenco

ecaterina.stetenco@cned.gov.md

022 499 444 ext.3

Direcția juridică și achiziții

Șef direcție

Mircea Migherea

mircea.migherea@cned.gov.md

022 499 444 ext.5

Specialist principal 

Cornelia Negruța

cornelia.negruta@cned.gov.md

022 499 444 ext.5

Specialist principal 

Cătălina Chirtoacă 

catalina.chirtoaca@cned.gov.md

022 499 444 ext.5

Specialist principal 

Ina Zlîi

ina.zlii@cned.gov.md

022 499 444 ext.5

Specialist principal 

Stanislav Sandu

stanislav.sandu@cned.gov.md

022 499 444 ext.5

Secția consultanță, comunicare și informare

Șef secție

Aliona Chersac

aliona.chersac@cned.gov.md

022 499 444 ext.8

Secția managementul resurselor umane, administrare și managementul documentelor

Șef secție

Ana Grimailo

ana.grimailo@cned.gov.md

022 499 444 ext.6

Specialist principal

Anatolie Pulbere

anatolie.pulbere@cned.gov.md

022 499 444 ext.6

Specialist principal

Tatiana Cebotar

tatiana.cebotar@cned.gov.md

022 499 444

Serviciul contabilitate și raportare financiară

Șef serviciu

Diana Duca

diana.duca@cned.gov.md

022 499 444 ext.7

Specialist principal

Baltag Svetlana

svetlana.baltag@cned.gov.md

022 499 444 ext.7

Serviciul sisteme informaționale și tehnologia informației

Specialist principal

Dmitrii Cerneanu

dmitrii.cerneanu@cned.gov.md